c2p2 online dating - Lojra me qifteli online dating

Por kt guxojn t'a bjn me "een"-shqiptart, t cilt shumica e qeveritarve t sotm nuk i kan bashkatdhetar.Ndaj lulzon errsira, etja dhe mjerimi n vendin q ka ujra, insolacion dhe burime jetsore ndr m t shumtat n bot pr frym t popullsis.

lojra me qifteli online dating-89

Kta ndyrsira q gjobisin nj popull t tr, harrojn t krahasojn mimet e sotme t energjis elektrike me ato t kohs s opozits dhe raportin q zn faturat e KESH-it n strukturn e t ardhurave t shqiptarve, sot dhe asokohe.

Le t mburren kta obskurant me faktin se u marrin skllevrve gjysmn e t ardhurave n shkmbim t energjis, por t paktn le t shkojn n Bathore dhe t vendosin nj transformator pr ata, q i trajtojn si skllevr dhe muskuj npr kompanit e tyre monopoliste.

Ekrem Spahiu dhe Sekretari i Prgjithshm i PLL dhe njkohsisht kandidat pr deputet n kt qytet dhe mbar zonn Nr. Prve pasqyrimit krahasues t puns s strukturave drejtuese t nndegs, z. Ram Xhetani, i cili bri disa pyetje pr sqarimin e problemeve konkrete t karakterit organizativ dhe disa sugjerime pr thellimin e trajtimit t tematiks s puns s nndegs, pr ka z. Zona juaj tradicionalisht ka votuar pr t djathtn dhe, me t drejt, konsiderohet si bastion i denj i PLL dhe Zogizmit.

Pepmarku foli edhe pr aspekte organizative t puns, sidomos n kuadr t fushats zgjedhore, pun q synon kurorzimin me sukses t aktivitetit kryesor politik t zgjedhjeve parlamentare t vers, n kuadr t angazhimit t PLL n radht e koalicionit politiko-zgjedhor t LZHK, inicuar dhe drejtuar personalisht nga NMT Mbreti Leka I. Pepmarku u prgjigj me korrektes, duke pranuar me knaqsi sugjerimet, t cilat i reflektoi n sqarimet vijuese. Por tashm ne kontribuojm n kuadr t LZHK, e cila sht nj lvizje qytetare, gjithprfshirse e mbarkombtare, q synon pushtet politik pr ta shptuar kt vend nga katastrofa ku e kan uar socialistt dhe aleatt e tyre, q erdhn n fuqi me rebelim t armatosur dhe vazhdojn t qndrojn n pushtet me votvjedhje e mashtrime.

Mbreti Leka sht udhheqsi yn shpirtror dhe simboli i vetm kombtar, sht figura m e pastr dhe sht i vetmi politikan q ka t drejtn morale t kryesoj nj lvizje pr pushtet legjitim n Shqipri, e q do t garantonte zhvillimin dhe begatimin e vendit, si parakushte pr integrimin ton n familjen e madhe europiane.

Pikrisht n saj t ktyre vlersimve t pakundrshtueshme dhe angazhimit t drejtprdrejt t kshilltarve n kshillin bashkiak, si dhe nga mbshtetja e strukturave t nndegs suaj, u b e mundur q Shkolla e Mesme e Qytetit tuaj t pagzohet me emrin e madh "Nna Mbretresh Geraldin".

Nse nuk bjn harakiri edhe ksaj radhe, nuk do t ket imunitet dhe theodhoraq q t'ua shptoj lkurn dhe skalpin, n kmbim t shpags q i pret.

Askush nuk do t marr hak mbi ta, prkundrazi, do t'ua japim hakun, atyre dhe t tjerve... Hapet n Mamurras zyra e kandidatit t LZHK, Sekretarit t Prgjithshm t PLL z. Tujani Pasditn e s premtes s dats 22 prill 2005, Komiteti Drejtues i nndegs s PLL Mamurras, nn drejtimin e kryetarit t ksaj nndege z.

"Ditt e energjitiks" dhe nett e errsirs social-komuniste Nga Astrit KOLA N kulmin e vetsugjestionimit dhe marrzis, socpushtetart po mbushin sallat me punonjsit e administrats dhe truthart njomzak q i marrin nga lokalet e Bllokut, n kmbim t ndoca dozave t marra nga thast e trafikut, pr t kremtuar "fitorjen" e radhs mbi shpin t mjerimit dhe errsirs.

Comments are closed.